Volné pozice

Rozšiřte náš tým!

Hledáme schopné zájemce o práci v oblasti šetrného rozvozu zboží v rámci poslední míle centra měst. Pokud máte zájem a zrovna nevidíte vhodný inzerát, napiště nám svůj životopis, rádi vás budeme kontaktovat!

Kurýr nákladního kola v Praze

Hledáme kurýrky a kurýry s nadšením pro práci a pro bezemisní rozvoz zásilek na nákladních elektro-kolech společnosti 4Avs.eu či pochůzkou v centrálních částech Praze.

Kurýr nákladního kola v Hradci Králové

Hledáme Cargo-Bajkery pro rozvoz záilek v Hradci Králové. Směny jsou dle dohody (každý den, vybrané dny, dle dohody v týmu). Rozvážíme na nákladních elektrokolech výhradně šetrně a ekologisticky!

Servisní technik náhradního kola

Hledáme šikovné techniky pro naše servisní centrum nákladních kol! Úkolem technika je servis (pravidelné prohlídky, opravy) svěřené flotily, komunikace s ostatními členy servisního týmu. V zodpovědnosti je plánování skladu náhradních dílů. Možnost částečného pracovního úvazku.

Pokud vás tato pozice zaujala, pošlete životopis a motivační dopis na email: podatelna @4avs.eu. Zasláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.